Kontakty na nás:


Hotline:
 

608 370 840
 


E-mail:
 

 

 

 

 

 


Zabezpečovací systémy

EZS - elektická zabezpečovací signalizace

Jsme tuzemská firma autorizovaná pro montáže alarmů firem JABLOTRON, GALAXY, DSC. Vlastně žádný typ instalace pro nás není problémem.
Moderní zabezpečení objektu lze směle rozdělit na elektrické zabezpečení (EZS) požární zabezpečení (EPS) a kamerové zabezpečení (CCTV).
Nejlepší je mít všechno, ale...

Zabezpečovací bezdrátové systémy

Moderní zabezpečení objektu lze vyřešit velmi rychle, a to pomocí bezdrátového systému. Již za pouhý jeden den můžete střežit Váš objekt o ovládat ho Vaším mobilním telefonem...
Jsme certifikovanou montážní firmou společnosti Jablotron, takže máme opravdu hodně co nabídnout.

>> více informací

   

Zabezpečovací drátové systémy

Drátové systémy jsou další možnou variantou. Pokud je objekt ve výstavbě, je jistě lepší nechat si natahat kabely pod omítku a zabezpečit objekt tímto způsobem. Cenově jsou oba systémy srovnatelné.

   

Protipožární systémy EPS

V každém objektu by ze zákona měla být prožární signalizace. A pokud budeme ignorovat zákon, pak pro vlastní bezpečí. Je mnoho případů, kdy začne např. v noci hořet a spící o tom neví. Je dobré, pokud autonomní detektor kouře začne "vřískat" a vzbudí obyvatele nemovitosti. Za těch pár stokorun to stojí.

>>více informací na telefonu

   

Přístupové systémy

Přístupové systémy nejsou jen "píchačky", ale i vchody do objektů a jejich monitorování. Lze propojit s alarmem i kamerami...

>>více informací

 
 
  © Copyright 2011-2013 ALLKON. All Rights Reserved. Design by ALLKON.CZ