Kontakty na nás:


Hotline:
 

608 370 840
 


E-mail:
 

 

 

 

 

 


Zabezpečovací systémy

EZS - elektická zabezpečovací signalizace

Jsme tuzemská firma autorizovaná pro montáž alarm firmy JABLOTRON. Ale vlastně žádný typ instalace pro nás není problémem. Montujeme PARADOX, GALAXY, DSC a spoustu dalších systémů.
Moderní zabezpečení objektu lze směle rozdělit na elektrické zabezpečení (EZS) požární zabezpečení (EPS) a kamerové zabezpečení (CCTV).
Nejlepší je mít všechno, ale...

Zabezpečovací bezdrátové systémy

Moderní zabezpečení objektu lze vyřešit velmi rychle, a to pomocí bezdrátového systému. Již za pouhý jeden den můžete střežit Váš objekt o ovládat ho Vaším mobilním telefonem...
Jsme certifikovanou montážní firmou společnosti Jablotron, takže máme opravdu hodně co nabídnout.

>> více informací

   

Zabezpečovací drátové systémy

Drátové systémy jsou další možnou variantou. Pokud je objekt ve výstavbě, je jistě lepší nechat si natahat kabely pod omítku a zabezpečit objekt tímto způsobem. Cenově jsou oba systémy srovnatelné.

   

Protipožární systémy EPS

V každém objektu by ze zákona měla být prožární signalizace. A pokud budeme ignorovat zákon, pak pro vlastní bezpečí. Je mnoho případů, kdy začne např. v noci hořet a spící o tom neví. Je dobré, pokud autonomní detektor kouře začne "vřískat" a vzbudí obyvatele nemovitosti. Za těch pár stokorun to stojí.

>>více informací na telefonu

   

Přístupové systémy

Přístupové systémy nejsou jen "píchačky", ale i vchody do objektů a jejich monitorování. Lze propojit s alarmem i kamerami...

>>více informací

 
 
  © Copyright 2011-2013 ALLKON. All Rights Reserved. Design by ALLKON.CZ